اولین نشست تخصصی سازمان های مردم نهاد با مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری

این نشست در روز یکشنبه ۹۳/۰۵/۲۶ در خانه سازمان های مردم نهاد با حضور اعضای هیات مدیره خانه و فعالین این حوزه برگزار شد.

دکتر آقاخانی مدیر عامل خانه عنوان داشتند با توجه به اهمیت مسائل و موضوعات موجود در حوزه بانوان به عنوان قشر عظیمی از جامعه و حساس بودن این حوزه فراهم نمودن زمینه ارتباط و تعامل سازمان های مردم نهاد با دفتر امور بانوان و خانواده به عنوان متولی اصلی این حوزه و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در هر دو بخش دولتی و غیردولتی در دستور کار خانه قرار دارد.

سرکار خانم فرجی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری بیان داشتند با توجه  به سیاست کلان کلان کشور در استفاده از ظرفیت های موجود در بخش غیردولتی، این برنامه نیز در دستور کار دفتر بانوان قرار گرفته است و در حال حاضر کمیته هایی در ذیل کارگروه بانوان شکل گرفته که سعی شده از متخصصین هر دو حوزه دولتی و غیردولتی دعوت به همکاری شود.

در این نشست نمایندگان هر یک از شبکه های تخصصی به بیان دیدگاه ها و مسائل موجود در حوزه بانوان در بخش های مرتبط با حوزه کاری پرداختند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2,708 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>