“منشور خانه سازمان های غیردولتی استان مرکزی”

“منشور خانه سازمان های غیردولتی استان مرکزی”

ما  اعضاء «خانه سازمان های مردم نهاد » در محضر  پیشگاه عدل الهی  و وجدان بیدار خود، آگاهانه سوگند می خوریم:
با اتکا  به سر منشا خلقت  و  آفرینش

عاشقانه در تعالی و  پیشرفت جامعه انسانی داوطلبانه خواهیم کوشید و در این  زمینه از هیچ  کوشش   مفید وسازنده ای دریغ نخواهیم نمود.
 ما به عنوان نیروهای داوطلب ، آگاهانه و بر اساس خواست و تمایل شخصی و در راستای آرمانهای عالیه خود، تخصص و نیروی کار خود را در اختیار مردم و سازمان های مردم نهاد قرار می دهیم و در ازای این همکاری خواستار هیچ پاداش یا حق الزحمه مادی و معنوی نمی باشیم.
– سعی می نمائیم با رفتار و منش صحیح خود الگوی مناسب برای دیگران باشیم و در ترویج فرهنگ مشارکت و فعالیت های  داوطلبانه بکوشیم.
 – تلاش می نماییم در هر شرایطی اصول اخلاقی و صفات معنوی را در فعالیتهای خود حاکم نمائیم و رعایت ادب، بردباری، عدالت و انصاف را سر لوحه فعالیتهای خود قرار دهیم.
– و در پایان تلاش می نمائیم با احساس مسئولیت اجتماعی در برابر همه همشهریان، هم میهنان، همنوعان و حتی نسلهای آینده، برای داشتن جامعه ای سرشار از همدلی، آگاهی و شادکامی کوشا باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

3,956 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>