نشست اعضای شورای هماهنگی خانه سازمان های غیر دولتی استان مرکزی با ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اراک

 

 

در ادامه نشست با مدیران  دستگاه های اجرائی استان و شهرستان، نشست با ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اراک در روز دوشنبه در تاریخ ۱۱/۴/۹۷ ساعت ۹ صبح، در محل سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان  با حضور اعضای شورای هماهنگی خانه برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای دکتر محمدی دبیر شورای هماهنگی خانه توضیحاتی در خصوص  نحوه شکل گیری سازمان های مردم نهاد در استان و شهرستان از نظر کمیت و کیفیت ارائه نمودند و بیان داشتند در نقطه ای کارکرد سمن ها و روحانیت معزز با همدیگر تلاقی خواهند کرد که بهتر است روحانیت شناخت کافی از عملکرد سمن ها داشته باشند تا علاوه بر هم افزایی، تعامل و همکاری لازم از سوی هر دو مجموعه صورت پذیرد.

مقرر گردید که نشستی با جامعه روحانیت و جامعه مداحان برگزار شود. همچنین خانه تعهد نمود در جلسات سمن ها و فعالین سازمان های مردم نهاد از نمایندگان جامعه روحانیت هم دعوت بعمل آید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2,104 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>