نشست هم اندیشی شورای هماهنگی خانه سازمان های غیردولتی با سازمان های مردم نهاد شهرستان تفرش

نشست هم اندیشی شورای هماهنگی خانه سازمان های غیردولتی با سازمان های مردم نهاد شهرستان تفرش در روز شنبه ۳۰ تیرماه با حضور فرماندار محترم جناب آقای دکتر میرزایی در شهرستان تفرش برگزار شد. 

 این نشست در راستای ارتباط و تعامل بیشتر با سازمان های مردم نهاد در سطح استان در شهرستان تفرش با هدف بررسی مسائل، برنامه ها و مشکلات موسسات برگزار شد.

در این جلسه ضمن اشاره به ساختار، نقش و اهداف خانه سازمان های غیردولتی گزارشی از اقدامات صورت گرفته از سوی خانه ارائه شد و در ادامه، اعضای محترم سازمان های مردم نهاد شهرستان تفرش ضمن معرفی موسسات خود به بیان نظرات و دیدگاه های خود و مشکلات موجود پرداختند.

ارتباط و تعامل ضعیف با سمن ها در سطح شهرستان، جلوگیری از تمرکز زدایی، تبادل تجربیات، برگزاری کارگاه های آموزشی به ویژه با موضوعات توانمندسازی، نحوه جذب و تامین منابع مالی ، ساختارگرایی اهم مواردی بود که از سوی حاضرین مطرح شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2,708 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>