کارگاه آموزشی طراحی برنامه استراتژیک در سازمان های مردم نهاد با حضور سازمان های مردم نهاد حوزه سلامت، خیرین، معلولین و اجتماعی برگزار شد.

کارگاه آموزشی طراحی برنامه استراتژیک در سازمان های مردم نهاد توسط دانشگاه علوم پزشکی در ۱۷ مرداد ماه با حضور سازمان های مردم نهاد حوزه سلامت، خیرین، معلولین و اجتماعی برگزار شد.

در این نشست علاوه بر برگزاری کارگاه آموزشی، موارد زیر نیز طرح گردید:

  • معرفی هیات ورزشی بیماران خاص، نماینده اداره ورزش و جوانان عنوان داشتند زمینه ورزش بیماران خاص، در رشته های تنیس روی میز، دارت، تنیس روی میز، بدمینتون، اسکوآش، دو میدانی فراهم شده است و بیمارن دیابتی، هموفیلی، تالاسمی، کلیوی و پیوند اعضا می توانند در حال حاضر از این خدمات ورزشی در ورزشگاه ۵ مرداد استفاده نمایند.
  • همچنین عنوان شد کانون های سلامت محله در کلیه شهرهای تابعه استان در حال راه اندازی است و ۱۷ کانون محله در شهرستان اراک پیش بینی شده است و نیازمند همکاری و مساعدت عموم مردم و سازمان های مردم نهاد می باشد.
  • در ادامه نیز در خصوص اشتغال آفرینی در بخش روستایی و شهری و معرفی صندوق کارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی ذیل مدیریت توسعه دانشگاه با ارائه تسهیلات بانکی به سازمان های مردم نهاد در راستای کاهش بیکاری مواردی مطرح و بیان شد سازمان های مردم نهاد با ارائه طرح از طریق سامانه کارا می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند. برای اطلاع از نحوه استفاده از تسهیلات موسسات مردم نهاد می توانند با شماره ۳۳۱۳۳۴۰۱ ( معاونت پشتیبانی مدیریت توسعه دانشگاه) تماس حاصل فرمایند.
  • براساس مصوبه شماره ۳۷۵۹۷ مورخ ۹۶/۳/۳۱ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و در راستای اجرای ماده ۵ تصویب نامه کارگروه منتخب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و ابلاغیه شماره ۱۳۹۰۰۳/۹۶مورخ ۹۶/۵/۸ بانک مرکزی ج.ا.ایران مبنی بر ارائه تسهیلات به طرحــهای اشتغالزای ذیل برنامه اشتغال فراگیر از منابع بانکــــهای عامل منتخب و همچنین بر اساس بند (ب) مواد ۸ و ۹ تصویب نامه شماره ۱۰۳۸۹۸/ت ۵۴۶۹۱ه مورخ ۹۶/۸/۲۱ هیئت محترم وزیران موضوع آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی، سامانه کارا به منظور تسهیل در فرایند ارائه تسهیلات در اختیار سرمایه گذاران و کارآفرینان می باشد. 
  • سایت سامانه کارا:    http://kara.mcls.gov.ir/Home/Main_Header

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2,748 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>